    Radical 300Blk 16" 30Rd Blk/Gry FR16-300HBAR-15RPR-GRY 814034028127
    We are currently working to replenish stock.
    Click [Notify Me] below to be alerted as soon
    as more inventory is available
    SKU: 445217
    Manufacturer part number: FR16-300HBAR-15RPR-GRY
    UPC: 814034028127
    Ship to
    Shipping Method
    Name
    Estimated Delivery
    Price
    No shipping options
    Availability: Out of stock
    Radical Firearms Forged, Semi-Automatic, AR, 300 Blackout, 16" Barrel, 1:8" Twist, 15" RPR MLOK Handguard, Anodized Finish, Black, Gray B5 Pistol Grip and B5 Stock, 1 Magazine, 30 Rounds FR16-300HBAR-15RPR-GRY
    Products specifications
    ManufacturerRADICAL FIREARMS
    SubCategoryBolt Action
    CategoryLONG GUNS
    Write your own review
    • Only registered users can write reviews
    • Bad
    • Excellent