    Radical 762X39 16" 20Rd Blk/Cb FR16-7.62X39HBAR-15RPR 814034028141
    We are currently working to replenish stock.
    Click [Notify Me] below to be alerted as soon
    as more inventory is available
    SKU: 445219
    Manufacturer part number: FR16-7.62X39HBAR-15RPR
    UPC: 814034028141
    Ship to
    Shipping Method
    Name
    Estimated Delivery
    Price
    No shipping options
    Availability: Out of stock
    Radical Firearms Forged, Semi-Automatic, AR, 7.62x39mm, 16" Barrel, 1:10" Twist, 15" RPR MLOK Handguard, Anodized Finish, Black, Coyote Brown B5 Pistol Grip and B5 Stock, 1 Magazine, 20 Rounds FR16-7.62X39HBAR-15RPR-CB
    Products specifications
    ManufacturerRADICAL FIREARMS
    SubCategoryBolt Action
    CategoryLONG GUNS
    Write your own review
    • Only registered users can write reviews
    • Bad
    • Excellent